Dawna receptura na doskonały wzrok w każdym wieku została specjalnie zatajona!

Co genialny badacz i specjalista Teodorczyk wiedział o przywróceniu wzroku i kto skorzystał na zapomnieniu o jego badaniach?r. W punkcie zdrowia oczu Profesora Jerzego Tomasiewicza w Koszalinie wybuchł prawdziwy skandal. Zastępca dyrektora zalecił celowe unikanie stosowania i promowania środka, który pozwala uniknąć szeregu inwazyjnych zabiegów, które pomagają pozbyć się problemu ze wzrokiem, a nawet przywrócić wzrok do poziomu 95-100%.

Wiosną zeszłego roku grupa lekarzy, w tym 8 profesorów i badaczy, opublikowała list otwarty z prośbą o „ocalenie punktu pomocy i naprawy wzroku przed chciwością, korupcją i oszustwem”.Pod tekstem listu podpisali się

 • Liczni doświadczeni specjaliści, którzy od lat zajmują się wieloma badaniami, które dotyczą polepszenia wzroku w całkowicie naturalny sposób!

Wszystko zaczęło się po tym, jak w naszym punkcie odszedł zasłużony Profesor... W notatkach wielkiego naukowca znaleziono wiele odniesień do dzieł innego, nie mniej znanego polskiego profesora, Włodzimierza Teodorczyka. Już w 1953 roku, po opracowaniu metody przeszczepu rogówki przy użyciu materiału dawcy, poważnie rozpoczął prace nad naturalnym produktem przywracającym wzrok. Prawie udało mu się ukończyć pracę, ale w 1956 zmarł nagle.


(Włodzimierz Teodorczyk - słynny polski profesor, laureat licznych nagród, wykładowca na wielu Akademiach)


Profesor stworzył całkowicie naturalny preparat, który z prawdopodobieństwem 97% był w stanie przywrócić wzrok bez interwencji chirurgicznej. To był kolejny rewolucyjny przełom w świecie okulistów, tylko że Teodorczykowi nie pozwolono powiedzieć ludziom o tym produkcie.

Jak powiedział dziennikarzom jeden z autorów listu otwartego, profesorzy sprzeciwili się „systemowi”, ponieważ światowa mikrochirurgia jest dużym, międzynarodowym biznesem wspieranym przez bardzo wpływowych ludzi. "Gdyby Teodorczyk zdołał porozmawiać o swoim preparacie, ludzie już dawno porzuciliby operacje i odzyskali wzrok w domu. Ale jak wszyscy wiemy, ku naszemu wielkiemu ubolewaniu, profesor nie miał na to czasu, a jego zwolennicy po prostu bali się konsekwencji. Mimo to uważam, że najwyższy czas powiedzieć ludziom całą prawdę i uczcić pamięć rewolucyjnego odkrycia”.

Reporterka Magdalena Staroń. ​​ Zaangażowała się w sprawę, ponieważ jej mąż od wielu lat ma problem ze wzrokiem i grozi mu ślepota. Dowiedziała się o przełomowym odkryciu i postanowiła nagłośnić sprawę.


„Chciałabym podać liczby, które zawsze są bardziej przekonujące niż jakiekolwiek słowa – w latach - koszty działalności w Centrum i pododdziałach wzrosły o prawie 150% , a liczba operacji podwoiła się! I to w dodatku pomimo tego, że kraj jest w kryzysie. Czy ludzie mają więcej pieniędzy? Mało prawdopodobne! Tyle, że teraz polityka jest inna – lekarzom domyślnie zaleca się przepisywanie operacji wszystkim pacjentom. Ludzie są gotowi zrobić wszystko, aby odzyskać wzrok, dlatego często się zgadzają. W końcu jest to operacja - ingerencja w strukturę, blizna na całe życie. Tego nie widać, ale to miejsce jest już zniszczone! Znowu niewiele osób wie, że w ponad 90% przypadków konieczne jest wykonanie drugiej operacji w ciągu 3-5 lat, a ten rewelacyjny pomysł prof. Teodorczyka przywraca wzrok bez operacji i na zawsze. W rzeczywistości normalizuje wszystkie procesy zachodzące w narządach wzrokowych”.

Co to jest VI-SIOLAN i jak doszło do jego odkrycia?

Autorem środka jest już wspomniany Profesor Teodorczyk, jednakże notatki i badania podsumował Józef Biały, który ostatecznie opatentował pomysł i przerodził w naturalny produkt dostępny dla każdego.


(Fotografia przedstawia Józefa Białego - zasłużonego badacza i specjalistę, który odważył sie opatentować skuteczny produkt).


Produkt pierwotnie opracowany przez Białego nazywał się Korel. Prace nad nim rozpoczęły się w 1993 roku w Punkcie zdrowia oczu w Koszalinie. Naukowcom zajęło prawie 5 lat, aby na podstawie zachowanych notatek Teodorczyka stworzyć środek, który znacznie poprawia wzrok bez operacji, zwiększając napięcie mięśni oka i oczyszczając soczewkę ze zmętnienia. Produkt może być stosowany w kuracji chorób oczu, takich jak:

 • krótkowzroczność,
 • jaskra,
 • zaćma,
 • zapalenie nerwu wzrokowego,
 • neuropatia wzrokowa,
 • zapalenie naczyniówkowo-siatkówkowe,
 • odwarstwienie siatkówki,
 • zmętnienie rogówki,
 • zapalenie powiek,
 • zapalenie spojówek,
 • barwnikowe zwyrodnienie siatkówki,
 • zapalenie rogówki

i wielu innych.

Prace nad udoskonaleniem produktu trwały bardzo długo. Produkt przeszedł już szereg badań klinicznych, które dowiodły jego wysokiej skuteczności.

Prawie za grosze w tamtym czasie (biorąc pod uwagę wysoką skuteczność preparatu) jego formułę kupiła Szwajcarska Korporacja Okulistyczna, która po 2 latach uruchomiła jego produkcję pod inną nazwą.

W roku dzięki staraniom żony Teodorczyka z wielkim trudem udało się obronić patent i zwrócić formułę z powrotem do Polski. Jednak sama produkcja preparatu uległa pewnym zmianom - zamiast przestarzałej technologii pozyskiwania użytecznych substancji z roślin zaczęto stosować najnowszą technologię ekstrakcji na zimno (która nie istniała w XX w.). Dzięki temu udało się zwiększyć skuteczność preparatu do granicy 97% (ekstrakcja na zimno zachowuje 3-5 razy więcej pożytecznych substancji biologicznie czynnych z roślin). Zaktualizowany preparat stał się znany jako VI-SIOLAN.

Według naukowców i prefesorów w 97% przypadków wad wzroku VI-SIOLAN pozwala przywrócić 100% wzroku bez operacji!

„Leczenie można przeprowadzić w domu – wystarczy zażywać środek codziennie przez 3-6 tygodni. Po kilku dniach od zażycia zauważysz, jak poprawia się twój wzrok ”- mówi jeden z specjalistów, którzy podpisali list otwarty na temat środka.

Firmy farmaceutyczne sfinansowały opracowanie preparatu VI-SIOLAN

Skład preparatu

Skład VI-SIOLAN zawiera wyłącznie najlepszej jakości składniki, a najkorzystniejsze dla zdrowia oczu są:

 • Niecierpek himalajski - Pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia
 • Aksamitka błyszcząca - Normalizuje przepuszczalność małych naczyń włosowatych
 • Krwawnica pospolita - Eliminuje suchość oczu, wspomaga naturalne nawilżenie błony śluzowej.
 • Lipa drobnolistna - Wzmacnia siatkówkę i spowalnia naturalny proces starzenia

Potwierdzone działanie środka

VI-SIOLAN może zamówić absolutnie każdy mieszkaniec kraju!

Aby udowodnić wysoką skuteczność preparatu VI-SIOLAN i uczcić pamięć wielkiego Profesora, produkt jest dostępny z rabatem %.

Czego potrzebujesz, aby zamówić VI-SIOLAN w niższej cenie?

W okresie promocji (przedłużonym od r. do r.) należy:

 1. Wypełnić formularz poniżej.
 2. Poczekać na telefon operatora i wskazać adres, pod który ma być dostarczony produkt.
 3. Po 2-3 dniach (wymagane w przypadku dostawy) należy oczekiwać kuriera i odebrać produkt.

Dostawa jest realizowana na terenie całej Polski.
ODBIERZ VI-SIOLAN W NIŻSZEJ CENIE!

Stara cena: 274 PLN

Nowa cena: 3.98 PLN*


*przy zamówieniu kursu

Podobał Ci się artykuł? Podziel się z przyjaciółmi!

Komentarze

Piotr Warszawa

Dziękuję. Dostałem VI-SIOLAN w ramach promocji. Spróbuję tej kuracji, mój wzrok mocno sie pogorszył, a boję się operacji. Sąsiad ma podobny problem i cierpi już od 2 lat. Oczy mu ropieją i w dodatku to się nie goi.

Konrad W. Stalowa Wola

W pełni potwierdzam. VI-SIOLAN to bardzo dobry produkt. Skorzystałem z niego, gdy miałem spore problemy ze wzrokiem. Ostatnio przestałem nawet widzieć znaki drogowe. Zacząłem używać VI-SIOLAN za radą przyjaciela i wszystko wróciło do normy. Odzyskałem ostrość wzroku. Polecam wszystkim!

Weronika Puńsk

Dziękuję za artykuł, bardzo ciekawy. Jeśli to w promocji to chętnie spróbuję. Szkoda Teodorczyka - był naprawdę świetnym naukowcem.

Tadeusz Ciechanowiec

Mam pozytywne doświadczenia w przyjmowaniu tego środka. Dzięki niemu poprawił mi się wzrok z minus 5 do minus 1,5. Zajęło to tylko miesiąc.

Radek Lublin

Dobrze, że trafiłem na ten produkt. Odczułem poprawę już po 2 tygodniach stosowania.

Olga Kraków

Nie wiedziałam, że VI-SIOLAN został wynaleziony przez Teodorczyka i Białego! Słyszałam wiele dobrych rzeczy o tym produkcie! Nic dziwnego, że mówią, że nasza okulistyka jest jedną z najlepszych na świecie, choć przekształciła się już w regularny biznes.

Stanisław Kuniewski Rybnik

Jestem mile zaskoczony efektem działania tego produktu. Zamówiłem go po przeczytaniu tego artykułu, ale szczerze mówiąc, nadal w to nie wierzyłem. Tymczasem w 1,5 tygodnia mój wzrok poprawił się z -3,5 do -2,5. Nadal się leczę. To najlepszy środek.

Elwira Tczew

Nasi naukowcy zawsze byli i będą najlepsi, bo mamy dobre uczelnie.

Małgosia Łomża

Odebrałam dzisiaj paczkę z poczty. Wszystko w porządku. Dostarczone szybko. Będę używać.

ODBIERZ ZE ZNIŻKĄ VI-SIOLAN